Kavel 902 Perzische miniatuurbeschilding met polospelers, H. Ali. Sajjade
Kavel 902. Perzische miniatuurbeschilding met polospelers, H. Ali. Sajjade

Een 20e eeuwse miniatuurbeschildering, in ingelegd lijstje. Voorstelling van polospelende ruiters voor een paleis. Op de achterzijde met sticker ‘H. Ali. Sajjade Miniaturist Iran Isfahan’. Tevens met datering 1960’

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 4,5 x 13 cm, lijst 12 x 20,5 cm
Conditie Kleine beschadiging aan lijst linksboven
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel