Kavel 534 Lot Schwarzwalder
Kavel 534. Lot Schwarzwalder

Lot Schwarzwalder (7x): een antieke thermometer en barometer in gestoken houten kast, met voorstelling van rocailles, bladeren, een hert, twee geweren aan weerszijden en een jagerstas aan de onderkant. Met daarbij vier Schwarzwalder figuren, vier beren en een roofvogel.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte barometer 55 cm, lengte grootste beer 18,5 cm
Conditie Werking barometer onbekend, sculpturen met enkele beschadigingen (o.a. één met stukje van neus en één met stukje van kin en voet).
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel