Kavel 535 Twee 20e eeuwse Chinese dekselpotten
Kavel 535. Twee 20e eeuwse Chinese dekselpotten

Lot van twee 20e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, beide met Famille Rose decor, één met decor van lijzen in medaillons.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 21 tot 25 cm
Conditie Eén met haarlijn
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel