Kavel 757 Lot van negen stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde dekseldoosjes.
Kavel 757. Lot van negen stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde dekseldoosjes.

Lot van negen stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde deksel of zalfdoosjes. Niet alle deksels bijpassend. 15e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Grootste is 8 cm hoog en 8 cm doorsnede.
Conditie Rondom kleine beschadigingen en deksels niet allemaal bijpassend.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel