Kavel 756 Hollandse School 19e eeuw
Kavel 756. Hollandse School 19e eeuw

Lot van twee gouaches op papier, portretten van twee meisjes, waaronder één in fraaie 19e eeuwse houten lijst, Biedermeier. Met daarbij een ingelijst haarlokje.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste lijst 42 x 34 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel