Kavel 529 Sculptuur op marmeren sokkel
Kavel 529. Sculptuur op marmeren sokkel

Een 20e eeuws sculptuur op marmeren sokkel, voorstelling van een putti met een hond. Gesigneerd ‘J. Daste’ op de voet.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 20 cm, voet 25 x 25 cm
Conditie Kleine beschadigingen
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel