Kavel 654 Sjoerd Andringa (1921-2017) - Steenfabriek bij Winsum
Kavel 654. Sjoerd Andringa (1921-2017) - Steenfabriek bij Winsum

Aquarel op papier. Landschap met fabriek op de achtergrond, verso titel ‘Winsum (Gr) nabij steenfabriek’. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd Andringa (Sint Annaparochie 1921 - Wirdum 2017).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Aquarel licht vergeeld, lijst met lichte beschadigingen
Conditie 35 x 24,5 cm, lijst 51 x 39,5 cm
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel