Kavel 921 Spekstenen sculptuur, vogel
Kavel 921. Spekstenen sculptuur, vogel

Een 20e eeuws spekstenen sculptuur, vogel. Aan de onderzijde gemonogrammeerd ‘LNC’.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel