Kavel 920 Twee 18e eeuwse capucijner kop en schotel
Kavel 920. Twee 18e eeuwse capucijner kop en schotel

Lot van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, Qianlong periode (1735-1796). Capucijner, met Famille Rose emaille beschildering in medaillons en aan de binnenzijde van de kopjes.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede schotels 11,8 cm, doorsnede kopjes 7,2 cm, hoogte kopjes 4,2 cm
Conditie Eén kopje gelijmd, één schoteltje met haarlijn op het plat, één kop en schotel in goede staat
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel