Kavel 538 TIlly Verlinden (20e eeuw)
Kavel 538. TIlly Verlinden (20e eeuw)

Schilderij, olieverf op doek. Landschap met vuur, rechtsonder gesigneerd Tilly Verlinden (20e eeuw). In zwarte en zilverkleurige profiellijst.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 60 x 40,5 cm, lijst 65 x 45 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel