Kavel 537 Drie 18e eeuwse Japans imari chocoladekoppen met schotels
Kavel 537. Drie 18e eeuwse Japans imari chocoladekoppen met schotels

Lot van drie 18e eeuwse porseleinen chocoladekoppen met schotels, Imari in onderglazuur blauw, ijzerrood en goud, Japan, Edo periode (1603-1868), 18e eeuw.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede schotels 15,5 cm, hoogte koppen 8,5 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel