Kavel 816 Twee 20e eeuwse Imari porseleinen bloempotten
Kavel 816. Twee 20e eeuwse Imari porseleinen bloempotten

Een stel imari porseleinen bloempotten op onderschotels. Rondom floral gedecoreerd. 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 20 cm hoog en 25 cm doorsnede
Conditie Gaaf met gebruikssporen.
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel