Kavel 1064 Twee Indonesische sculpturen
Kavel 1064. Twee Indonesische sculpturen

Lot van twee 20e eeuwse Indonesische sculpturen, één voorouderfiguur (hampatong), Borneo, en een gedeeltelijk beschilderd en uit hout gestoken Asmat sculptuur, Papua Nieuw Guinea.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 86 en 96 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel