Kavel 1063 Een KangXi Chinees porseleinen miniatuurvaasje
Kavel 1063. Een KangXi Chinees porseleinen miniatuurvaasje

Een vroeg 18e eeuws Chinees porseleinen miniatuur pijpvaasje, zgn bibelotje. Blauw/wit met peterselie decor. Gemerkt met een artemisia blad op de onderzijde. KangXi periode.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 8,5 cm en 4 cm doorsnede
Conditie Gaaf
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel