Kavel 588 Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, Amsterdams Bont
Kavel 588. Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, Amsterdams Bont

Lot van zes antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, Qianlong periode (1735-1796), met onderglazuur blauw-wit decor van een figuur bij een wilg, Europees overgedecoreerd met bloemenmanden, zgn. Amsterdams Bont decor.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede schotels 10,5 cm
Conditie Schotels in goede staat, drie kopjes in goede staat, drie kopjes gelijmd
Huidig bod € 260
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel