| Kavel | 581. Anton Pieck (1895-1987) |
| Omschrijving | Ets op papier, voorstelling van een winkelinterieur, titel ‘Amersfoort 1916’. Rechtsonder gesigneerd Anton Pieck (Den Helder 1895 – Overveen 1987), eigen druk. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 15 x 10 cm, lijst 22,5 x 16,5 cm |
| Huidig bod | € 50 |
| Verkocht voor | € 50 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |