| Kavel | 582. Willem Weissenbruch (1864 – 1941) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, gezicht op een vaart met twee molens. Rechtsonder gesigneerd Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 – Bloemendaal 1941). |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 43 x 29 cm, lijst 45 x 60 cm |
| Huidig bod | € 240 |
| Verkocht voor | € 240 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |