| Kavel | 546. Bronzen sculptuur, zes danseressen |
| Omschrijving | Een 20e eeuws bronzen sculptuur, voorstelling van zes danseressen. Gemonogrammeerd ‘THR’. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 170 |
| Verkocht voor | € 170 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |