| Kavel | 547. Abert Torie (1896-1969) |
| Omschrijving | Een aquarel op papier. Twee bomen in landschap, waarschijnlijk omgeving Meppel. Gesigneerd Albert Torie (Havelte 1896- Meppel 1969). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 53 x 35 cm, lijst 78 x 57 cm |
| Huidig bod | € 15 |
| Verkocht voor | € 15 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |