| Kavel | 569. Fries aardewerken cachepot, Lemmer |
| Omschrijving | Een antieke vroeg 20e eeuwse Fries kerfsnee aardewerken jardiniere met opengewerkte rand. Aan de onderzijde gemerkt ‘Lemmer Holland’. Conditie: één chip op de voet. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 21 cm. |
| Huidig bod | € 130 |
| Verkocht voor | € 130 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |