| Kavel | 568. Sieger Baukema (1852-1936) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Portret van man en vrouw in een restaurant of café. Gesigneerd Sieger Baukema (Oudemirdum 1852 - Arnhem 1936). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 22 x 22 cm, lijst 30 x 30 cm |
| Huidig bod | € 240 |
| Verkocht voor | € 240 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |