| Kavel | 567. Hollandse School 20e eeuw |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Staand naakt voor blauwe achtergrond. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 45 x 78 cm, lijst 57,5 x 92 cm |
| Huidig bod | € 25 |
| Verkocht voor | € 25 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |