| Kavel | 564. Hollandse School 20e eeuw |
| Omschrijving | Twee ovale schilderijen, pendant, olieverf op doek, in vergulde lijst. Figuren in 19e eeuwse landschappen. Beide linksonder gesigneerd (gedeeltelijk onder de lijst) ‘van Herkel’. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Huidig bod | € 75 |
| Verkocht voor | € 75 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |