| Kavel | 565. Jos Croin (1894-1949) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, boom bij een schuur. Rechtsonder gesigneerd Jos Croin (Middelburg 1894 - Amsterdam 1949). |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 35 x 26 cm, lijst 51 x 41 cm |
| Huidig bod | € 10 |
| Verkocht voor | € 10 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |