| Kavel | 548. Jan Planting (1893-1955) |
| Omschrijving | Ets op papier, voorstelling van een bruggetje, titel ‘Hoogenoord Dokkum’. Rechtsonder gesigneerd Jan Planting (Drachten 1893 - 1955). |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 11 x 20 cm, lijst 24 x 32 cm |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |