| Kavel | 574. Piet Hanja (1902-1982) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, 'verwelkende rozen'. Rechtsonder gesigneerd Piet Hanja (1902-1982). Met achterop titel en datering 24 oktober 1923. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 18 x 16 cm |
| Huidig bod | € 25 |
| Verkocht voor | € 25 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |