| Kavel | 575. Glas-in-lood raam de gitaarspeler |
| Omschrijving | Een ingelijst glas in loodraam. Met een gebrandschilderde voorstelling van een gitaarspelende figuur. Gesigneerd R van T. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | 71 x 41 cm, lijst 72 x 42 cm |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |