| Kavel | 576. Twee Distel dekselvazen |
| Omschrijving | Twee vroeg 20e eeuwse aardewerken dekselvazen, gemerkt De Distel. Conditie: beide gelijmd |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie III - 26 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 33 cm |
| Huidig bod | € 100 |
| Verkocht voor | € 100 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |