Kavel 1595 19e eeuwse Chinese houten emmer
Kavel 1595. 19e eeuwse Chinese houten emmer

Een antieke 19e eeuwse houten en smeeijzeren emmer aan smeedijzeren ketting. China, tweede helft 19e eeuw

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 44 cm
Conditie Met gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel