Kavel 1596 Art nouveau stijl miniatuur kamerscherm
Kavel 1596. Art nouveau stijl miniatuur kamerscherm

Een 20e eeuws art nouveau stijl miniatuur kamerscherm, met beschilderde glazen ramen.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 72 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel