Kavel 1451 19e eeuwse Fries zilveren roomkom, Laurens van Manen Sneek 1863
Kavel 1451. 19e eeuwse Fries zilveren roomkom, Laurens van Manen Sneek 1863

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) Fries zilveren roomkom, rijk gedreven met o.a. blazoenblazende engelen tussen acanthusbladeren, en met cannelures. Aan de onderzijde gemerkt ‘LvM161’ = mr. Laurens van Manen, werkzaam te Sneek van 1844 tot 1871 , jaarletter D (1863).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 11 cm, hoogte 7 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel