Kavel 1450 Antieke gouden broche met granaat
Kavel 1450. Antieke gouden broche met granaat

Een antieke 19e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden broche, filigrain bewerkte rand en centraal bezet met een gefacetteerde, ovale granaat.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Lengte 25 mm
Conditie Lichte gebruikssporen, aan de achterzijde verstevigd
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel