Kavel 1179 19e eeuwse gouden gespring met zaadparels en verbogen compartiment
Kavel 1179. 19e eeuwse gouden gespring met zaadparels en verbogen compartiment

Een antieke 19e of vroeg 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden gespring, gegraveerd en bezet met drie zaadpareltjes, met verbogen compartiment. Aan de binnenzijde van de ring met inscriptie ‘AWJ’ en datering 1907, gekeurd met eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Ringmaat 17,5 mm
Conditie Lichte gebruikssporen, oude reparatie achterzijde
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel