Kavel 1180 Twee zilveren bonbonmandjes
Kavel 1180. Twee zilveren bonbonmandjes

Lot van twee 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren bonbonmandjes, ajour gezaagd en met parelrand.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 11,5 en 13,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel