Kavel 1505 Antiek parelsnoer met zilveren slot, bezet met diamant
Kavel 1505. Antiek parelsnoer met zilveren slot, bezet met diamant

Een antiek vroeg 20e eeuws parelsnoer met tweede gehalte (835/1000) zilveren slot, bezet met drie diamanten. In antiek doosje, Hoving Groningen. Slot gemerkt met ‘J’ = belastingteken voor niet-gewaarborgd gehalte van nieuwe gouden en zilveren voorwerpen van nationale oorsprong (1906-1953).

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Lengte 44,5 cm
Huidig bod € 460
Verkocht voor € 460
Vorig kavel Volgend kavel