Kavel 1504 Twee jaren 30 houten nachtkastjes op metalen buizen voet
Kavel 1504. Twee jaren 30 houten nachtkastjes op metalen buizen voet

Twee jaren 30 halfronde houten nachtkastjes of bijzettafeltjes op metalen buizen voet. Gefineerd met wortelnotenhout.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 51 x 31 x 29 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 460
Verkocht voor € 460
Vorig kavel Volgend kavel