Kavel 1417 Chris van der Hoef aardewerken spreukschotel
Kavel 1417. Chris van der Hoef aardewerken spreukschotel

Een bruin aardwerken spreukschotel met ringeloor techniek. Spreuk: " Oost west, Thuis best ". Met op het plat een ingelegd decor van twee katten. Een ontwerp van Christiaan van der Hoef. (1875-1933) voor de Pottery Rembrandt, Nijmegen. Ca 1905.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 28 cm doorsnede.
Conditie Haarlijn in de rand.
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel