Kavel 1418 Vroeg 20e eeuws krantenrekje
Kavel 1418. Vroeg 20e eeuws krantenrekje

Een vroeg 20e eeuws eikenhouten en messing krantenrekje met jugendstil ornamentiek.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 111 x 47,5 x 33 cm
Conditie Eén ornamentje ontbreekt, lichte gebruikssporen
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel