Kavel 1314 Daum Nancy vijzel
Kavel 1314. Daum Nancy vijzel

Een 20e eeuwse kristallen vijzel met stamper, gemerkt Daum Nancy.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 9,5 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel