Kavel 1313 Twee zilveren miniaturen en twee broches
Kavel 1313. Twee zilveren miniaturen en twee broches

Lot van twee 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren broches, één met voorstelling van man in boot, en één moeder met kind in kinderwagen. Beide gemerkt Niekerk, Schoonhoven één met jaarletter B (1986). Met daarbij twee zilveren broches, één opengewerkt met floraal decor en één in de vorm van een tulp.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte broche 7,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel