Kavel 1699 Dirk Romijn vaas, 1998
Kavel 1699. Dirk Romijn vaas, 1998

Een 20e eeuwse keramieken vaas. Het woonhuis van Benno Premsela (‘Keizersgracht 518’), ontwerp & uitvoering Dirk Romijn, 1998. Aan de onderzijde gesigneerd.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Hoogte 29,5 cm
Startbod
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel