Kavel 1698 Wanli bordje
Kavel 1698. Wanli bordje

Een antiek vroeg 17e eeuws Chinees porseleinen Kraak bordje, onderglazuur blauw-wit decor met voorstelling van bloemen op het plat en kostbaarheden in medaillons. Wanli periode (1563-1620). Conditie: randfritting.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen Doorsnede 16,6 cm
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel