Kavel 1256 Een tafeklokje in notenhouten kast.
Kavel 1256. Een tafeklokje in notenhouten kast.

Een 20e eeuws tafelklokje in notenhouten kast. Met messing pottjes, rand versiering en greep. Gemerkt op de wijzerplaat John Smith, London. Vervaardigd door Warming, Nederland.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 27 cm hoog
Conditie Klokje loopt, kast gelakt.
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel