Kavel 1255 Lot diverse polshorloges.
Kavel 1255. Lot diverse polshorloges.

Lot diverse polshorloges. Diverse heren en dames modellen een uitvoeringen.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Diverse formaten
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen. Werking niet getest en bekend.
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel