Kavel 1143 Frits Rossmann (1958-2021) - vaas
Kavel 1143. Frits Rossmann (1958-2021) - vaas

Een 20e eeuwse keramieken vaas in schoorsteenvorm, aan de onderzijde gesigneerd Frits Rossmann (1958-2021).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 33 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel