Kavel 1144 Lot tegels, Tichelaar Makkum (23x)
Kavel 1144. Lot tegels, Tichelaar Makkum (23x)

Lot 20e eeuwse tegels, Tichelaar Makkum. Voornamelijk polychroom gedecoreerd met beroepen & spinnekop hoekmotief.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 7,5 x 7,5 cm en 13 x 13 cm
Conditie Enkele tegels met chips
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel