Kavel 1614 Glazen designvaas met gekleurde banen
Kavel 1614. Glazen designvaas met gekleurde banen

Een 20e eeuwse glazen designvaas, getrapt, met gekleurde banen. Gemerkt 'Loranto'.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 40 cm
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel