Kavel 1613 Raymond Weil Chorus dameshorloge
Kavel 1613. Raymond Weil Chorus dameshorloge

Een 20e eeuws dameshorloge, Raymond Weil, model Chorus, referentie 5889. Quartz op vergulde band en vergulde kast. Loopt goed.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel