Kavel 1148 Gouden damesring en horloge
Kavel 1148. Gouden damesring en horloge

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden dameshorloge, Prospera de Luxe, handopwinder. Met daarbij een kleine 14 karaats (585/1000) geelgouden ring, gegraveerd met letter H.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Gebruikssporen
Conditie Ringmaat 16,75 mm
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel