| Kavel | 1149. Keramieken art deco kandelaar |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse keramieken art deco kandelaar, ongemerkt. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie IV - 18 december 2025 |
| Huidig bod | € 55 |
| Verkocht voor | € 55 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |