Kavel 1149 Keramieken art deco kandelaar
Kavel 1149. Keramieken art deco kandelaar

Een 20e eeuwse keramieken art deco kandelaar, ongemerkt.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel